پیوستن صنایع غذایی زبده به پویش «#من _ماسک_می‌زنم»

پیوستن زبده به پویش من ماسک می‌زنم

مدتی است پویش همگانی استفاده از ماسک در کشور راه اندازی شده است. از آنجا که بازگشت محدودیت ها و بستن مشاغل برای کشور و مردم مشکلات زیادی را ایجاد می کند، انتظار است مردم با پیوستن به پویش همگانی استفاده از ماسک همکاری لازم را برای کنترل این اپیدمی به عمل آورند وگرنه روند صعودی موارد بیماری و مرگ ناشی از آن همچنان افزایش می یابد.

مشارکت در امور اجتماعی، نوعی تعهد و پذیرش مسئولیت فردی و اجتماعی است که همه افراد انسانی ناگزیر از آن هستند. مشارکت مردمی، امروز در اجتماعات بشری از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و نقش مؤثری در حل مسائل اجتماعی هم چون معضل ترافیک، نظم اجتماعی و بوروکراسی ناکارآمد دارد.

بحران فعلی پیش آمده برای جامعه بشری هم از این قاعده مستثنی نبوده و ارتباط تنگاتنگ و پیوسته‌ای با مشارکت مردمی دارد. مسئله کرونا نمونه‌ای بارز و مشهود از این قبیل مسائل است. پیش از این معاون کل وزیر بهداشت ایران آغاز کمپین(پویش) «#من_ماسک_میزنم» را اعلام کرده و گفته بود: رعایت فاصله یک متری و استفاده از ماسک باعث کاهش خطر انتقال ویروس کرونا می‌شود.

از این رو، شرکت صنایع غذایی زبده ایساتیس خود را در کنار و در میان مردم دانسته و همراه با ملت ایران، تماما ماسک‌پوش شده است تا سهم خود را در این مشارکت اجتماعی ادا کند. همه ایران عضوی از پویش «من ماسک میزنم» هستند و شرکت صنایع غذایی زبده هم خود را عضو این پویش می‌داند.

من ماسک میزنم
دستگااستفاده از دستکش و ماسک

برگرفته از ایرنا

اخبار

پویش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *